Svečanost povodom godišnjice rada

By Administrator on Sunday, May 29, 2011
Filled Under: Vesti

Povodom godišnjice rada Udruženja Inženjera u Rudarstvu, u sredu 18. maja 2011. godine, u prostorijama Udruženja u Boru, priređen je svečani koktel za članove Udruženja i mnogobrojne prijatelje i goste iz Bora i Srbije. Svečanosti su prisustvovali i predstavnici Instituta za rudarstvo i metalurgiju, Tehničkog fakulteta i Rudarsko geološkog fakulteta.

Svečanosti je prisustvovao i Zoran Đajić, predsednik Poslovnog udruženja za eksploataciju i preradu kamena i prateću industriju  “Kamen Srbije” , koji je tom prilikom ponudio pomoć i saradnju između ova dva udruženja.

Nakon kraćeg oficijelnog dela svečanosti, uz pozdravnu reč Predsednika Skupštine Udruženja Inženjera u Rudarstvu, Prof dr Lazara Krička, nastavljeno je druženje prisutnih u opuštenoj atmosferi.